Twój koszyk jest pusty

Nasz salon optyczny

 
Historia zakładu optycznego Fąfara Optyk ma już ponad 40 lat. Przez ten czas, nieprzerwanie ubieramy w okulary kolejne już pokolenia naszych Klientów. Drugi salon - Fąfara Optyk de Luxe®, który jest właścicielem marki Red Boutique™ – powstał z myślą o okularach i oprawach wiodących i  najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści i pasjonaci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę, zdobytą na Politechnice Wrocławskiej na kierunku Optometria. Dzięki temu potrafimy fachowo doradzić najlepsze rozwiązanie dla każdego naszego Klienta.

W naszym sklepie nie używamy tanich (azjatyckich), słabej jakości szkieł (które często proponują inne sklepy internetowe). Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych szkłach marki Essilor.

Red Boutique™ prowadzi sprzedaż okularów marki RayBan® - światowego lidera rynku okularów premium. Wszystkie oferowane w naszym boutiqe’u produkty są oryginalne i pochodzą z oficjalnej dystrybucji. Dlatego kupując u nas, masz pewność oryginalności produktu oraz profesjonalnego montażu szkieł, wysokiej jakości.

Zapraszamy serdecznie do zakupów zarówno w naszym sklepie internetowym Red Boutique™ jak i w naszym stacjonarnym salonie optycznym Fąfara Optyk de Luxe®.

W naszym salonie możemy dopasować zauszniki tak, by noszenie okularów było w pełni komfortowe. Jeżeli dawno nie kontrolowałaś/eś wzroku zapraszamy również na badanie optometryczne w naszym gabinecie.